Para Yatırma

Sitedeki hesabınıza oldukça hızlı bir şekilde para yatırmak istiyorsanız konumuzu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Açmış olduğunuz kaydınız ile birlikte tüm kazanç fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, tabi ki de yapmanız gereken işlem hesabınıza para yatırmak olacaktır arkadaşlar.

Para YatırmaYapacağınız ödemeler, isteyeceğiniz doğrultuda güvenilir, hızlı ve kolay yoldan yapılmalı. Bu sebepten ötürü de Best10 para yatırma seçeneklerini hem bu tarz metotlardan hem de bol çeşitlilikte oluşturmuştur.

Ben de açmış olduğumuz bu konu başlığı içerisinde, Best10 hesabınıza nasıl para yaptırabileceğinizi ve ödemelerinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatmaya çalışacağım.

Tabi ödeme yöntemleri dahilinde hakkında pek de bilgi sahibi olmadığınız birden fazla seçenek de olabilir. Dilerseniz bunlar ile ilgili de bazı bilgileri sizlere aktarabilirim arkadaşlar. Ama bana kalırsa önce hangi seçenekleri kullanarak ödeme yapabildiğimize bir bakalım.

Best10’in para yatırma yöntemleri hemen aşağıda sıralanmıştır;

Banka Havalesi, PayKwik, Cepbank, CASHlib, Otopay, Paykasa, Astropay, Ecopayz, Jeton Voucher ve E-Pro olarak bir arada sıralanabilir.

Talep edebileceğiniz her ödeme yöntemini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kadar uzun bir liste hazırlanmış olması, müşterilerin aşina oldukları yatırım seçeneğini kullanması ve bildikleri bir yol ile hesaplarına para yatırma işlemi gerçekleştirmeleridir.

Oldukça fazla para yatırma seçeneği bulunan Best10, bu alanda hem müşterilerinin güvenliğini hemde daha hızlı işlem yapabilmeleri için çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Dilerseniz her ödeme yöntemine özgü olan para yatırma limitlerini de sizlere açıklayayım. Hemen aşağıda bu bilgileri edinebilirsiniz;

Banka Havalesi
En az 100 TL, en fazla da 50.000 TL ödeme kabul edilir.

Visa kredi kartı
Minimum 35 TL,  yapılan işlem süresi ise hemen olarak gözlenmekte

Cepbank
Bu yöntem ile en az 100, en yüksek 1000 TL ödeme yapabilirsiniz.

Otopay
Eğer Otopay seçeneği ile ödeme yapacaksanız, minimum 20 TL yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa
Kullanacağınız bu yöntem dahilinde alt yatırım limiti 20 TL, dir. işlemin süresi hemen olarak belirlenmiş.

Astropay Card
Bu ödeme seçeneği, (TL) işlev görür ve minimum limit 10 TL yatma işlemi ise hemendir.

Ecopayz
E-cüzdan hesabınızı kullanarak, Best10 hesabınıza en az 20 TL, en fazla 20.000 TL yatırabilirsiniz.

Jeton Voucher
Kullanmayı talep ettiğiniz bu para yatırma yönteminin alt yatırımları 10TL dir işlem süresi ise 30 dakika olarak belirtilmiş

PayKwik
Mevcut hesabınız ile yatırım yapacağınız sitede en az 20 TL yükleyebilirsiniz.

CASHlib
Seçtiğiniz bu işlem ile minimum yatırım hizmeti 35 TL dir. işlemin vakit alması ise hemendir.

E-Pro
Kredi kartlarınız ile hesabınıza ödeme gerçekleştirmek istediğinizde, en düşük 50 TL, en yüksek de 1500 TL yatırabilirsiniz.

Evet arkadaşlar. Sizlere yapacağınız ödemelerde dikkate almanız gereken alt ve üst yatırım limitlerini de açıklamış olduk. Bunlar arasında sizlere yabancı gelen ödeme seçenekleri var mı? İsterseniz genel sorular üzerinden gidelim ve bu düzeyde bir açıklama yapalım.

Genel olarak kullanıcılar Pidpay yönteminin ne olduğunu soruyorlar. Cevap aslında son derece basit ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği, herhangi bir zorluk gerektirmeyen popüler yatırım metotlarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

Peki nedir bu Pidpay?

Pidpay, internet alışverişlerinde ya da ödeme işlemlerinde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli kart sistemidir. Kimi kaynaklarda sanal kart olarak da geçmektedir.

Pidpay kartlaarı, 16 haneli bir kodu ve bir adet de CVV kodu ile beraber satılmaktadır. Ayrıca kart değerleri, Euro(€) para birimi üzerinden işlev görmektedir.

Hesabınıza bu yol ile para yatıracağınız zaman da, kartın 16 haneli pin kodunu ve yatıracağınız miktarı yazmanız yeterli olacaktır. Anında paranız hesabınıza geçer ve kullanıma hazır olur.

Sizlere Best10 hesabınıza hangi yöntemleri ve seçenekleri kullanarak para yatırabileceğinizi anlatmaya çalıştım arkadaşlar. İlgili yatırım kurallarını da firma içerisinde okuduktan sonra, kolay bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz para yatırma yöntemlerini kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz.